Wynajem wózków widłowych

Wynajem, wypożyczenie wózka widłowego


Śląskie zakłady Halplast oferują wynajem wózków widłowych dla klientów zamieszkujących Częstochowę i inne miasta kraju. Wszystkie wypożyczane pojazdy są sprawdzone i nieawaryjne, a wśród wynajmowanych wózków widłowych znaleźć można różnorodne klasy i najlepsze marki takie jak Manitou, Jungheinrich, Yale, Linde, Komatsu, Toyota czy Mitsubishi. Nasza wypożyczalnia wózków widłowych działająca w okolicach Częstochowy oferuje swoim klientom prosty sposób na wynajem lub wypożyczenie każdego wózka widłowego. Wystarczy zadzwonić lub napisać na adres mailowy naszej śląskiej placówki. Ceny wypożyczanych pojazdów są niskie a gwarancja jakości sprawi, że wybór oferty naszej firmy będzie dziecinnie prosty. Śląskie przedsiębiorstwo Halplast to wieloletni partner dla dużej grupy zaufanych klientów z takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław czy Częstochowa.


Wózek widłowy do dwóch i pół tony


Firma Halplast oferuje wynajem klasycznych wózków widłowych z udźwigiem do 2,5 tony. Cena wynajmu najwięcej 150 zł za dobę. Pojazdy tego typu świetnie sprawdzają się w ciasnych magazynach. Są małe, zwrotne i szybkie. To najlepsza opcja dla właścicieli np. supermarketów czy przedsiębiorstw średniej wielkości.


Wózek widłowy do czterech ton


Halplast umożliwia również wypożyczenie wózków widłowych o maksymalnym udźwigu czterech ton. Większość pojazdów o takiej specyfikacji to znakomite japońskie produkty, które jak powszechnie wiadomo charakteryzują się niezawodnością i niskim spalaniem. W większości są to wózki widłowe o silniku typu Diesel. Cena wynajmu na dobę dochodzi do 200 zł.


Wózek widłowy do dziesięciu ton


Jeśli szukasz możliwości łatwego przewożenia wyjątkowo ciężkich ładunków, to Halplast umożliwia wypożyczenie wózków widłowych o niesamowitym udźwigu dziesięciu ton. Cena wynajmu takiego pojazdu to maksymalnie 400 zł. za dobę. Gwarantujemy satysfakcję oraz szybkie i bezpieczne wykonanie koniecznych transportu dóbr.
 
Powyższa oferta wynajmu jest łatwym, tanim i błyskawicznym rozwiązaniem naglących problemów z przewiezieniem towarów, niezależnie od ich wagi. By dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas lub napisz na nasz adres e-mail. Halplast to bezkonkurencyjna propozycja dla wynajmu wózków widłowych.
 
wózek widłowy do dwóch i pół tony
wózek widłowy do cztgerech ton
wynajem wypożyczenie wózka widłowego